Farmasi Ocak kataloğu 2022 sayısı ile yepyeni bir yıla daha harika kampanyalarla başlama fırsatını sizlere sunuyor. Yeni yılın ilk farmasi kataloğunda neler yok ki? Efsane Ocak’ta yüzlerce üründe %60’a varan çılgın indirimler sizleri bekliyor.

Farmasi’nin yeni el kremleri ile tanışın! Winter el kremleri ile kışın elleriniz korunsun, nemlensin ve harika koksun. Kiraz Çiçeği, Vanilya ve Shea Yağı olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilen bu el kremleri çantanızın vazgeçilmezi olacak. Üstelik yeni yılın ilk Farmasi kataloğunda yalnızca 13,99 TL’ye satılıyor. Üstelik Farmasi Ocak kataloğu 2022’de 75 TL ve üzeri bir alışveriş yaparsanız, el kremlerinin her biri sadece 5,99 TL’ye sizin olabilir.

Rujlardaki harika kış indirimlerini de kaçırmayın. 16 renk seçeneğiyle Intens color rujlar Farmasi Ocak 2022 kataloğunda %60 indirimli satılıyor. Bu teklifle yeni yılın ilk kataloğundan yıllık ruj ihtiyaçlarınızı topluca karşılayabilirsiniz.

Farmasi Ocak kataloğu 2022 sürprizlerle dolu içeriğiyle oldukça hoşunuza gidecek. Çünkü bu yılın ilk kataloğu ve her zaman yılın ilk kataloğu Farmasi’de özel olmuştur. Farmasi Ocak kataloğunu üstteki bölümden kolayca online olarak inceleyebilirsiniz. Alt kısımdan da yılın tüm kataloglarına göz atabilirsiniz.

Online e-Katalog Sayfası

Dilerseniz yayımlanmış tüm katalogların yerl aldığı gibi bu ayın kataloğunun da yer alacağı online katalog sayfamızı ziyeret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Şubat Kataloğu 2022 başlıklı makalemizde Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

  1. Yepyeni bir yıla daha başlıyoruz arkadaşlar. Farmasi ocak kataloğunun ve yeni yılınızı hayırlı kazançlı ve bol bereketli geçmesini dileriim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir