FARMASİ
KATALOG
AĞUSTOS
KATALOĞU
EYLÜL
KATALOĞU
EKİM
KATALOĞU
ŞANS
BROŞÜRÜ
SİTE
HARİTASI

Farmasi Ocak Kataloğu 2020 incele

Farmasi Ocak kataloğu 2020 sayısı ile yepyeni bir yıla daha harika kampanyalarla başlama fırsatını sizlere sunuyor. Yeni yılın ilk farmasi kataloğunda neler yok ki? Efsane Ocak’ta yüzlerce üründe %60’a varan çılgın indirimler sizleri bekliyor.

Farmasi’nin yeni el kremleri ile tanışın! Winter el kremleri ile kışın elleriniz korunsun, nemlensin ve harika koksun. Kiraz Çiçeği, Vanilya ve Shea Yağı olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilen bu el kremleri çantanızın vazgeçilmezi olacak. Üstelik yeni yılın ilk Farmasi kataloğunda yalnızca 13,99 TL’ye satılıyor. Üstelik Farmasi Ocak kataloğu 2020’den 75 TL ve üzeri bir alışveriş yaparsanız, el kremlerinin her biri sadece 4,99 TL’ye sizin olabilir.

Rujlardaki harika kış indirimlerini de kaçırmayın. 16 renk seçeneğiyle Intens color rujlar Farmasi Ocak 2020 kataloğunda %60 indirimli satılıyor. Bu teklifle yeni yılın ilk kataloğundan yıllık ruj ihtiyaçlarınızı topluca karşılayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Ocak Kataloğu 2018 başlıklı makalemizde Mart, Nisan ve Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir