Farmasi Ocak kataloğu 2021 sayısı ile yepyeni bir yıla daha harika kampanyalarla başlama fırsatını sizlere sunuyor. Yeni yılın ilk farmasi kataloğunda neler yok ki? Efsane Ocak’ta yüzlerce üründe %60’a varan çılgın indirimler sizleri bekliyor.

Farmasi’nin yeni el kremleri ile tanışın! Winter el kremleri ile kışın elleriniz korunsun, nemlensin ve harika koksun. Kiraz Çiçeği, Vanilya ve Shea Yağı olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilen bu el kremleri çantanızın vazgeçilmezi olacak. Üstelik yeni yılın ilk Farmasi kataloğunda yalnızca 13,99 TL’ye satılıyor. Üstelik Farmasi Ocak kataloğu 2021’de 75 TL ve üzeri bir alışveriş yaparsanız, el kremlerinin her biri sadece 4,99 TL’ye sizin olabilir.

Rujlardaki harika kış indirimlerini de kaçırmayın. 16 renk seçeneğiyle Intens color rujlar Farmasi Ocak 2021 kataloğunda %60 indirimli satılıyor. Bu teklifle yeni yılın ilk kataloğundan yıllık ruj ihtiyaçlarınızı topluca karşılayabilirsiniz.

Farmasi Ocak kataloğu 2021 sürprizlerle dolu içeriğiyle oldukça hoşunuza gidecek. Çünkü bu yılın ilk kataloğu ve her zaman yılın ilk kataloğu Farmasi’de özel olmuştur. Biz kataloğu hazırlayana kadar üst bölümden geçen yılın Ocak kataloğunu nceleyerek bir fikir edinebilirsiniz.

Online e-Katalog Sayfası

Dilerseniz yayımlanmış tüm katalogların yerl aldığı gibi bu ayın kataloğunun da yer alacağı online katalog sayfamızı ziyeret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Ocak Kataloğu 2018 başlıklı makalemizde Mart, Nisan ve Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir