Farmasi Ocak kataloğu 2024 sayısı ile yepyeni bir yıla daha harika kampanyalarla başlama fırsatını sizlere sunuyor. Yeni yılın ilk farmasi kataloğunda neler yok ki? Efsane Ocak’ta yüzlerce üründe %60’a varan çılgın indirimler sizleri bekliyor.

Farmasi’nin yeni el kremleri ile tanışın! Winter el kremleri ile kışın elleriniz korunsun, nemlensin ve harika koksun. Kiraz Çiçeği, Vanilya ve Shea Yağı olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilen bu el kremleri çantanızın vazgeçilmezi olacak. Üstelik yeni yılın ilk Farmasi kataloğunda yalnızca 23,99 TL’ye satılıyor. Üstelik Farmasi Ocak kataloğu 2024’de 150 TL ve üzeri bir alışveriş yaparsanız, el kremlerinin her biri sadece 19,99 TL’ye sizin olabilir.

Farmasikataloguincele.com Sunar...

Rujlardaki harika kış indirimlerini de kaçırmayın. 16 renk seçeneğiyle Intens color rujlar Farmasi Ocak 2024 kataloğunda %60 indirimli satılıyor. Bu teklifle yeni yılın ilk kataloğundan yıllık ruj ihtiyaçlarınızı topluca karşılayabilirsiniz.

Hemen üstteki bölümden bu yılın ilk kataloğunu inceleyebilirsiniz. Farmasi Ocak kataloğu 2024 de yine her zaman olduğu gibi en erken burada yayında. Hemen alt kısımdan da yılın tüm kataloglarına göz atabilirsiniz.

Kasım Ayı Kataloğu Sayfası

İncelemek İçin Tıklayın: Farmasi Kasım Kataloğu

Farmasi aralık kataloğu 2022 yılbaşı

Aralık Ayı Kataloğu Sayfası

İncelemek İçin Tıklayın: Farmasi Aralık Kataloğu

farmasi.com.tr tc ile girişimci girişi yapma

Farmasi Girişimci Girişi Ekranı

Girişimci Girişi Yapmak İçin Tıklayın: Farmasi Girişimci Girişi

Farmasi Ocak kataloğu 2024 sürprizlerle dolu içeriğiyle oldukça hoşunuza gidecek. Çünkü bu yılın ilk kataloğu ve her zaman yılın ilk kataloğu Farmasi’de özel olmuştur.

Diğer Farmasi Katalogları

Hemen alttan incelemek istediğiniz Farmasi kataloğunu seçip incelemeye başlayın.

Facebook
Gizlilik
Farmasi Giriş

Online e-Katalog Sayfası

Dilerseniz yayımlanmış tüm katalogların yerl aldığı gibi bu ayın kataloğunun da yer alacağı online katalog sayfamızı ziyeret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Mart Kataloğu 2024 başlıklı makalemizde Mart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir