Farmasi İle Nasıl Para Kazanırım ?

Farmasi; makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, bebek bakımı, parfüm, temizlik ürünleri, ev gereçleri ve mutfak ürünleri gibi bir çok alanda satış yapan üretici bir firmadır. Farmasi, ürünlerinin satışını satış ortaklığı (affilate) sistemi ile gerçekleştirir. Ürünler fabrikadan çıktığı gibi satış danışmanlarına gönderilir. Satış danışmanları, Farmasi Resmi Web Sitesinden veya telefonla ürün siparişi verir ve ürünler 2-3 iş gününde danışmana ulaşır. Arada distürbitör, toptancı gibi şahıslar olmadığı için ürünlerin fiyatı düşer ve kâr oranı artar.

Farmasi ile para kazanmak için ilk adım Farmasi Satış Danışmanı olmaktır. Bunun için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir.

Farmasikataloguincele.com Sunar...

Farmasi Satış Danışmanı olduktan sonra çevrenizdekilere katalogdaki ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Bunun için iki şey çok önemlidir. Birincisi ürünün tanıtımı, ikincisi daha fazla kişiye ulaşmak ve satış danışmanı kaydetmektir. İlk olarak iyi bir danışmanın ne sattığını bilmesi gerekir. Satacağı ürünün içeriğini, kullanımını ve etkilerini ne kadar iyi aktarabilirse satışı ve devamlılığı o kadar etkili olacaktır. Her ürün satışı, danışman için bir başarı ve yeni müşteri çekmek için tecrübe olacaktır. Satış danışmanlarının ikinci hedefi ise; daha fazla müşteriye ulaşmak ve çevrenizde bu işi yapmak isteyen insanları danışman olarak kaydetmektir. Yeni satış danışmanları eklemeye başladığınızda kendi takımınızı da oluşturmuş olursunuz. Böylelikle sadece satıştan kâr değil, takımınızın satışlarından da prim alarak aylık çok yüksek kazançlara ulaşabilirsiniz. Bunun için ne kadar çok katalog dağıtabilirseniz o kadar çok geri dönüş kazanırsınız. Farmasili.com ailesi olarak bizler gerçekten azimli çalışan arkadaşlarımıza alt danışman bulma konusunda yardım ederek onları asla yalnız bırakmıyoruz.

Takımınızla birlikte aylık ne kadar prim kazanabileceğinizi ve Liderlik basamaklarını Farmasi Kazanç Planı‘ndan öğrenebilirsiniz. Yaptığınız kişisel satışlarda da belli oranlarda prim kazanırsınız. Böylelikle hem kişisel hemde grubunuzdan bir ay içinde 2 farklı prim kazanırsınız.

Farmasi sadece katalogdaki ürünlerden para kazandırmakla kalmıyor, aylık belli kotaları tutturunca vereceği hediyelerlede kazandırıyor. Bu ürünleri ister kullanabilir, isterseniz de satabilirsiniz. 1 yıl boyunca kazanacağınız satış puanlarıyla da Farmasi Hediye Kulübü‘nden hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Eğer satış danışmanı olmak istiyorsanız sizin için en zor şey ilk adımı atmak olacaktır. Kafanızdaki ben yapabilir miyim, başarabilir miyim, ya satamazsam gibi olumsuz düşünceleri çıkartın ve en yükseklere ulaşabileceğinizin hayalini kurun. Bunu gönül rahatlığıyla söylememin sebebi Farmasi’nin geçmişi ve ürünlerinin kalitesidir. Emin olun hiçbir ürününden şikayet almayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Farmasi ile Doğrudan, Yerinde Satış Avantajları başlıklı makalemizde Mart ve Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir