FARMASİ
ANASAYFA
EKİM
KATALOĞU
KASIM
KATALOĞU
ARALIK
KATALOĞU
ŞANS
BROŞÜRÜ
SİTE
HARİTASI

Farmasi Mart Kataloğu 2020 + Şans Broşürü

Farmasi Mart Kataloğu 2020

Dünya Kadınlar Günü’ne özel fırsatlarla gelen Farmasi Mart kataloğu 2020, bahar müjdeleriyle geliyor. Yeni Bonjour eude toulette ile tanıştınız mı örneğin? Eşsiz çiçek aromalarını duygusal tatlarla teninize taşıyacak olan bu parfüm, masum ve gizemli notaları ile güne taze ve aydınlık bir ‘merhaba’ demeniz için tasarlanmış bir koku. Örneğin Müge, beyaz frezya, ylang ylang, frenk üzümü ve ananas aromaları ile harmanlanmış olan bu koku bu aya özel fiyatıyla 40tl yerine sadece 19.99tl’ye sizlerin olabilir.

Naturelle Saphire Seti ile Bakım Ve Eşsiz Esansiyeller Bir Arada!

Yine Farmasi Mart kataloğunda dünya kadınlar gününe özel sürprizler de sizlerin olmayı bekliyor. Söz gelimi Naturelle Saphire kadın parfümü ve beraberinde deniz mineralli Naturelle duş jeli yanı sıra el ve vücut losyonu 97tl  yerine 35,99 etiket fiyatı ile cazip bir teklif haline dönüşmüş.

7.sayfada ise dünya seninle güzel mottosuyla Natürelle gül serisi karşılıyor sizleri. Yüz bakım kremi, el kremi ve gül suyu 46tl yerine 19,90 promosyon fiyatı ile dileyenin olabilir.

Ruj – Oje Trendleri Kaçmaz Tekliflerle Farmasi Mart 2020’de

Trendlere sıkı sıkıya bağlı bir kadınım diyenlerden misiniz? O halde 9. sayfadaki özel teklifi kaçırmayın deriz. Zira mat ruj serilerinden; Nude Essence Biscuit nüde oje, Perfect rose ruj Plum klasik oje, Sunset Brezee Chocolate Puding renkleri özel paketler halinde birleştirilmiş. Dilerseniz bu paketlerin her birine ruj ve uygun ojeleriyle birlikte 46tl yerine sadece 16,99 tl ödeyerek senenin trend renklerinden harika bir ruja ve uygun renkte oje ikilisine sahip olabilirsiniz.

Farmasi Mart Kataloğu 2020 ve Şans Broşürü Online İncele

Dünya Kadınlar Günü’ne özel fırsatların da yer aldığı Farmasi Mart kataloğu 2020’yi ve beraberindeki Mart Şans Broşürünü alttaki kapak tıklayıp sayfaları ileri geri kaydırarak online olarak inceleyebilirsiniz.

Cevdet Tuna Mart 2020 Kataloğu

Bir önceki yazımız olan Farmasi Şubat Kataloğu 2020 başlıklı makalemizde Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir