Kayıt Olmak İçin Neler Gereklidir ?

18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Web sitemizdeki Farmasi Kayıt kısmına tıklayarak formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra anında Farmasi üyesi olursunuz. Kaydınız oluşturulduktan sonra cep telefonunuza Farmasi tarafından danışman kodunuz ve şifreniz gönderilecektir. Bu kullanıcı adı ve şifre ile Farmasi Resmi Web Sitesi www.farmasiint.com ‘dan giriş yaparak ürün siparişi vermeye ve Farmasi’nin fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Siparişi Nasıl Veririm?

Kayıt işleminiz bittiğinde telefonunuza kulanıcı adınız ve şifreniz gelmektedir. Gelen kullanıcı adı ve şifreyle Farmasi Resmi web sitesi www.farmasiint.com’da danışman girişinden doğru kullanıcı panelinizi açabilirsiniz. Online katalogdan veya hızlı satın al kısmından siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

Ödemeyi havale, kredi kartı veya kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa Farmasi’nin anlaşmalı olduğu Türkiye İş Bankasına giderek 500 TL limitli kredi kartı çıkartabilirsiniz. Kredi kartını çıkartırken Farmasi satış danışmanı olduğunuzu belirtmelisiniz.

Farmasi Danışmanı Olarak Neler Kadar Kazanırım?

Farmasi bölümünün ürünleri geliş fiyatlarının üstüne %30 kârla, Dr. C. Tuna bölümünün ürünleri ise gelişlerinin üzerine %40 kârla satılmaktadır. Belli hedefleri tutturduğunuzda hediye paketleri veya fırsat ürünleri kazanabilirsiniz. (Örn: 140 TL Puan sipariş girdiğiniz zaman 8’li Nar Paketi 14.99 TL)

Kendi ekibinizi kurarak üst basamaklara çıkabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. Farmasi eğitimlerine katılarak uzmanlaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz.

Ne Zaman Satış Danışmanı Ekleyebilirim ?

Kayıt olduğunuzdan zamandan itibaren hemen takımınızı kurabilir ve satış danışmanı ekleyebilirsiniz. Bunu Alt Ekip bölümündeki Danışman Ekle seçeneğiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık Sabit Ödemem Gereken Ücret Veya Mecbur Girmem Gereken Sipariş Var Mıdır ?

Herhangi bir sipariş girme zorumluluğunuz yoktur. Sadece lider olduğunuz zaman alt danışmanlarından komisyon kazanabilmek için 130 TL’lik sipariş girilmesi zorunludur. (Örn: 500 TL pirim kazanmışsanız 130 TL’lik ürün almanız gerekmektedir.)

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Anlaşmalı kargo şirketi ile 110 TL altı siparişlerinizde kargolar 10 TL* (*Değişebilir)’dir. 100 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir. Hafta sonları ve ayın son 2 günü 60 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz olabilmektedir.

Sipariş Teslimi Ne Kadar Sürer?

Saat 14:00’a kadar verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. 2-3 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşır. Siparişlerinizi danışman panelinizden takip edebilirsiniz.

Farmasi Ürünleri Hayvanlar Üzerinde Test Yapılıyor mu?

Dr. Cevdet TUNA formülleri kesinlikle hayvansal içeriklerin kullanımını reddeder ve hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Bütün Farmasi ürünleri bu altın kuraldan şaşmaz.

Konuyla ilgili çok daha kapsamlı bilgileri ve Farmasi’nin hayvan deneyleri konusunda sahip olduğu sertifikaları bilgiyi Farmasi hayvanlar üzerinde deney yapıyor mu bağlantısından inceleyebilirsiniz..

Ürünlerin Raf Ömrü Ne Kadardır?

Farmasi ürünlerinin raf ömürleri 3 yıl (36 Ay)’dır.

Farmasi Ürünlerinin Satışı Yasal Mıdır ?

Farmasi ürünlerinin KDV’si stopajı hesaplanır ve faturalı olarak size gelir. Yani tamamen yasaldır. Hem %100 yerli ürün satarak yerli sermayeye destek, hemde vergi vererek ülkeye hizmette bulunmuş olursunuz.