farmasikataloguincele.com

En Şanslı Doğum günleri listesi ile karşınızdayız.

Lucky Birthday Rankings Nedir?

Lucky Birthday Rankings, her yıl Çin takvimine göre hazırlanan ve yılın tüm günlerinin o yıl içinde olası şans sıralamalarını veren şanslı doğum günleri listesidir.

farmasikataloguincele.com

Alttaki listede en sol sütundan kendi doğum tarihinizi bulun ve son 5 yılda Çin takvimine göre şans sıralamasında hangi sırada yer aldığınızı görün. Acaba 2022 yılında hangi konumdasınız?

Ocak ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Lucky Birthday Ranking” konumları

*Tarih sütunundan doğum tarihinizi seçin ve sağ taraftan seçtiğiniz doğum tarihinin hangi yılda kaçıncı sırada olduğunu görün.

Tarih20222021202020192018
Ocak 131774203132272
Ocak 2171561063353
Ocak 319859253272129
Ocak 4331244992291
Ocak 533311610035652
Ocak 6663541869118
Ocak 7133214272139115
Ocak 84727146194111
Ocak 932520332230359
Ocak 10167158116229105
Ocak 11208522413779
Ocak 1291861210259
Ocak 1315524319711270
Ocak 145592280105346
Ocak 153373186686328
Ocak 16224101356328323
Ocak 17177118582249
Ocak 18134421371940
Ocak 19329234217122215
Ocak 201726366221232
Ocak 21784669254110
Ocak 22300328199131289
Ocak 2312877102268184
Ocak 2488250206265339
Ocak 252622667209257
Ocak 2616083133148345
Ocak 273111295181194
Ocak 2831220418132113
Ocak 293501726033171
Ocak 30993215283357
Ocak 311028033830296
Ocak’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Listesi 2022-2018

Şubat Ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Lucky Birthday Ranking” konumları

Tarih20222021202020192018
Şubat 11623662944633
Şubat 22277230533138
Şubat 32476113150187
Şubat 410836225158327
Şubat 517416191168281
Şubat 6187155288318157
Şubat 751135237304342
Şubat 8321652021237
Şubat 928724520364321
Şubat 1022110232934575
Şubat 111736936249144
Şubat 122314916795344
Şubat 13281181285116122
Şubat 142693167028795
Şubat 159630817469198
Şubat 16113264340151169
Şubat 17292189319245238
Şubat 1860283519155
Şubat 1914335112717842
Şubat 2083356141291280
Şubat 2124412550157355
Şubat 222603316417687
Şubat 231473277314213
Şubat 247221019298349
Şubat 25183320263277165
Şubat 26193276311315254
Şubat 27359199146238293
Şubat 28284215160339362
Şubat 2936632356295366
Şubat’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Listesi 2022-2018

Mart ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları

Tarih20222021202020192018
Mar 13631775120124
Mar 2209208312213119
Mar 312796117321348
Mar 45219060218141
Mar 5135227974284
Mar 61661920035170
Mar 7117282327240130
Mar 88233724045258
Mar 99031316564137
Mar 10106365782799
Mar 1134732128957101
Mar 12141130425493
Mar 1320183233196273
Mar 14742868347338
Mar 15153296121234163
Mar 16280261245278230
Mar 17251119273172186
Mar 181121948713235
Mar 1920781172140243
Mar 2029315261128304
Mar 2127814735114139
Mar 2232016712571142
Mar 233628820925821
Mar 242162583362138
Mar 25285521965143
Mar 2626814123610499
Mar 2735816447201307
Mar 282103261548181
Mar 295430419394363
Mar 303922599269229
Mar 31853135729298
Mart’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Nisan ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları:

Tarih20222021202020192018
Nisan 1197782301340
Nisan 211013365211180
Nisan 3184299264123
Nisan 4272295201280329
Nisan 5180992523512
Nisan 622535018038177
Nisan 787270217164
Nisan 835426914713665
Nisan 962260122101126
Nisan 102392621064811
Nisan 112532883162714
Nisan 122761726528958
Nisan 1311934415113149
Nisan 143451923031901
Nisan 152798921293236
Nisan 161294313212659
Nisan 171995035331378
Nisan 184831094200118
Nisan 19582115729774
Nisan 2024022036011862
Nisan 212973628987299
Nisan 22270315168147263
Nisan 231761743374054
Nisan 2413915019300147
Nisan 25254239308232148
Nisan 263553535984116
Nisan 27124136241129161
Nisan 282731235215188
Nisan 29365307175256322
Nisan 302583011965856
Nisan’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Mayıs ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları

Tarih20222021202020192018
May 1691651841428
May 213221925619916
May 349279204216330
May 434079623325
May 53081282447156
May 619630676252267
May 7328162927026
May 8675890164109
May 9120112274273153
May 109321736217571
May 11125139159189214
May 12315211321183233
May 1331816310323919
May 143063491211947
May 152901534837221
May 16169235346266210
May 1720430317830896
May 18237223151179227
May 19238106328317107
May 2010735211035023
May 21249188309344343
May 22326268333114158
May 2316324235241290
May 24241126355155269
May 25131341166892
May 2627473281205133
May 2731382973417
May 28218388234128
May 2928617561346240
May 30191185224286106
May 3128332427251224
Mayıs’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Haziran ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları

Tarih20222021202020192018
Haz 130111162366310
Haz 2335281107222292
Haz 33513141916210
Jun 429920536424466
Haz 532733325112363
Haz 63022913179217
Haz 744180213417
Haz 82327511436364
Haz 96419573326251
Haz 10252203295198239
Haz 1136120185359301
Haz 12459176130176
Haz 135618634916380
Haz 14105300144212191
Haz 1530733839246274
Haz 1636436012911751
Haz 1728993215325167
Haz 1822171205144356
Haz 19310267118135181
Haz 20305146313349211
Haz 2192221559946
Haz 22330319158111216
Haz 2340132354282179
Haz 242145327144182
Haz 253161409732036
Haz 2618224728621525
Haz 272553427934028
Haz 2816811567220282
Haz 29294229358162265
Haz 3012216223430729
Haziran’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Temmuz ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları

Tarih20222021202020192018
Temmuz 114845266338132
Tem 2302999170234
Tem 3715221867354
Tem 4981562316582
Tem 51402721822816
Tem 610031216918632
Tem 71303172581693
Tem 85728717271135
Tem 9159292315207261
Tem 102711314016302
Tem 1124325188336332
Tem 128162284180255
Tem 1323520016418243
Tem 14213227149107250
Tem 156325122614344
Tem 161461932989231
Tem 1717940111193313
Tem 18158168207298270
Tem 1923698324319253
Tem 2046278134364
Tem 214214934396303
Tem 222642243482034
Tem 2325920284585
Tem 2493097747102
Tem 2517026525472154
Tem 2621929246154311
Tem 27304263131283145
Tem 2833825922142125
Tem 29257133229337160
Tem 301114323890277
Tem 312172336376245
Temmuz’ta doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Ağustos ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları

Tarih20222021202020192018
Ağus 1261248350250246
Ağus 2149178339120172
Ağus 3371183153275
Ağus 41467108173358
Ağus 5229212320276166
Ağus 612315130651242
Ağus 7157335227361202
Ağus 826340145237225
Ağus 9200129243309341
Ağus 1043144290476
Ağus 11243110177227305
Ağus 1226675161262228
Ağus 13228137347121127
Ağus 143490115184361
Ağus 1510914222260283
Ağus 165925423228152
Ağus 1716134726422420
Ağus 1810111768214347
Ağus 1913828424923173
Ağus 2032210013818256
Ağus 21324159213365223
Ağus 22267191126152249
Ağus 233326614260237
Ağus 24346322257306190
Ağus 25761492329100
Ağus 26309305195108121
Ağus 271881667424192
Ağus 28613343223220
Ağus 2929361148257286
Ağus 302821053307741
Ağus 318532753124209
Ağustos’da doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Eylül ayındaki bir tarihte doğanlar için son 5 yılın “Şanslı Doğum Günleri” sıralamasındaki konumları

Tarih20222021202020192018
Eylül  1685419032386
Eylül 211518221024353
Eylül 3334169341334247
Eylül 4733028017326
Eylül 524627421682193
Eylül 6222124322360360
Eylül 72357128274308
Eylül 810322824212789
Eylül 9250342526131
Eyl 10220329155149206
Eyl 112524014019522
Eyl 1234829014352333
Eyl 1375280334293140
Eyl 144113269275173
Eyl 153033729831297
Eyl 1634423232156300
Eyl 17190527541208
Eyl 181529423510252
Eyl 1935247223342168
Eyl 2020633937284318
Eyl 21142336247159260
Eyl 22111197452306
Eyl 2319515728214115
Eyl 242988734459195
Eyl 2517173326351219
Eyl 268421663327331
Eyl 27192364262335205
Eyl 2814515426711352
Eyl 29291359173202104
Eyl 30873117126161
Eylül’de doğanlar için Şanslı Doğum Günleri Sıralaması 2022-2018 / Lucky Birthday Ranking

Bir önceki yazımız olan Farmasi Prim Hesaplama başlıklı makalemizde Farmasi Prim Nasıl Hesaplanır?, Mart ve Nisan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.