Farmasi Eylül kataloğu 2021’i online inceleme sayfasına hoş geldiniz. Bu bölümde Eylül Ayı’nın en sıcak fırsatlarını bulacaksınız. Sonbaharı Renklendirecek yenilikler başlığı altında birçok yenilik sizleri bekliyor. Yeni Hanımeli, Moringa ve Lavanta sabunlarıyla tanışın. Doğanın derinliklrinden gelen eşsiz kokulu bu sabunlardan her birini Farmasi Eylül Kataloğu 2021’de 7,99 TL ye satın alabilirsiniz.

Yepyeni saç maskeleriyle tanışmayı da unutmayın. Paraben, boya içermeyen ve saç rengini koruyan yapısıyla öne çıkan saç maskelerini çok uygun fiyatlardan atın alabilirsiniz.

farmasikataloguincele.com

Harika sonbahar fırsatlarının yanısıra, ilk kez karşılaşacağınız çok sayıda yeni ürün de Farmasi Eylül kataloğu 2021 sayfalarında sizleri bekliyor.

Farmasi Eylül Kataloğu 2021 incelemesi

İpek Kızılkaya

Yeni Ürünler
İndirimler
Kampanyalar
Kapak Tasarımı

Özet

Eylül ayında harika bir katalog bizleri bekliyor. Çok sayıda yeni ürün ve harika kampanyalarla karşılaşmaya hazır olun. Yepyeni bir dönem sonbahara özel ürünlerle başlıyor.
Özellikle cilt bakım ürünlerindeki harika teklifleri kaçırmayın. Farmasi Eylül katalou 2021’de Cevdet Tuna ürünleri bölümünde de bu ay yeniliklerle karşılaşacaksınız.
Diğer tüm detayları Farmasi Eylül 2021 kataloğunda bulabilirsiniz.

4.6

Diğer Farmasi Katalogları

Hemen alttan incelemek istediğiniz Farmasi kataloğunu seçip incelemeye başlayın.

Facebook
Gizlilik
Farmasi Giriş

Bir önceki yazımız olan Farmasi Temmuz Kataloğu 2022 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum

  1. Merhaba yüzdeki lekere farmasının urunu olan aydınlatıcı set var kullan çok memnun güneş doğum yara yanık lekerini temizleyip cildi yuzunuzu prüssüz bir şekilde arındırır tertemiz ısıl ısıl eder farmasıiii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.