FARMASİ
ANASAYFA
EKİM
KATALOĞU
KASIM
KATALOĞU
ARALIK
KATALOĞU
ŞANS
BROŞÜRÜ
SİTE
HARİTASI

Farmasi Nisan Kataloğu 2020

Farmasi nisan kataloğu 2020 yayına başlıyor. Nisan ayının yaklaşmasıyla beraber tüm Farmasicileri 2020 Nisan kataloğu heyecanı sarmış durumda. Hemen nisan sayısındaki yeniliklere bir göz atalım.

Farmasi Nisan Kataloğu 2020’deki Yenilikler

Yayınlanacak bir bahar kataloğu olduğu için yenilikler de parfümler üzerinden gelmiş durumda. Özellikle katalog kapağında yer alan 2 yeni parfüm göze çarpıyor. “Kedi hikayesini yazan kadınlara özel” sloganıyla tanıtılan bu iki yeni parfüm, Farmasi Nisan Kataloğu 2020’nin en gözde ürünlerdinden olabilir. Çünkü lansman fiyatıyla son derece cazip fiyatlara bu yeni Farmasi ürünleriyle tanışılabilir.

Nisan ayına özel bahar tadında indirimler sayfa 7-15 arasında sizi bekliyor olacak. %55’den %75’e kadar indirimli Farmasi ürünleri bu sayfalarda sizi bekliyor. Ayrıca sonraki bölümlerden yapacağınız 3’lü alışverişlerle de özel indirimlerden faydalanmaya hak kaznabilirsiniz. Yani seçeceğin herhangi bir 3’lü parfüm, oje, ruj ve deodorantlarda harika fiyatlar seni bekliyor olacak. Yani anlayacağınız Farmasi Nisan kataloğu 2020’de alışveriş sepetine bahar geldi 🙂

Ayrıca yine katalog boyunca birçok Farmasi parfümünü yarı fiyatına, hatta daha düşük fiyatlardan alma imkanı da bulacaksınız. Devamı…

Bir önceki yazımız olan Farmasi Mart Kataloğu 2020 + Şans Broşürü başlıklı makalemizde Mart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir