Farmasi nisan kataloğu 2024 yayına başlıyor. Nisan ayının yaklaşmasıyla beraber tüm Farmasi severleri 2024 Nisan kataloğu heyecanı sarmış durumda. Hemen nisan sayısındaki yeniliklere bir göz atalım.

Farmasi Nisan Kataloğu 2024’deki Yenilikler

Yayınlanacak bir bahar kataloğu olduğu için yenilikler de parfümler üzerinden gelmiş durumda. Özellikle katalog kapağında yer alan 2 yeni parfüm göze çarpıyor. “Kedi hikayesini yazan kadınlara özel” sloganıyla tanıtılan bu iki yeni parfüm, Farmasi Nisan Kataloğu 2024’ün en gözde ürünlerinden olabilir. Çünkü lansman fiyatıyla son derece cazip fiyatlara bu yeni Farmasi ürünleriyle tanışılabilir.

Farmasikataloguincele.com Sunar...

Nisan ayına özel bahar tadında indirimler sayfa 7-15 arasında sizi bekliyor olacak. %55’den %75’e kadar indirimli Farmasi ürünleri bu sayfalarda sizi bekliyor. Ayrıca sonraki bölümlerden yapacağınız 3’lü alışverişlerle de özel indirimlerden faydalanmaya hak kazanabilirsiniz. Yani seçeceğin herhangi bir 3’lü parfüm, oje, ruj ve deodorantlarda harika fiyatlar seni bekliyor olacak. Yani anlayacağınız Farmasi Nisan kataloğu 2024’de alışveriş sepetine bahar geldi 🙂

Farmasi mayıs kataloğu sayfasına gidin…
Farmasi Mart kataloğu sayfasına gidin…

Ayrıca yine katalog boyunca birçok Farmasi parfümünü yarı fiyatına, hatta daha düşük fiyatlardan alma imkanı da bulacaksınız. Bu yılın Farmasi Nisan kataloğu 2024 sayısı kısa süre içinde burada olacak. Siz de bu süreçte dilerseniz üstte yer alan geçen yılın kataloğunu inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Farmasi Nisan Kataloğu 2024 İncelemesi

Derya Büyükburç

Farmasi Nisan 2024’de yepyeni ürünler ve güzel kampanyalarla geldi.
Yeni Ürünler
İndirimler
Kampanyalar
Kapak Tasarımı

Özet

Baharın tüm renklerini yansıtan bir katalogla karşılaştığımı söylemeliyim. Mevsim geçişi olduğu için yeni ürünler konusunda zengin bir katalog sayısı olmuş. İncelemesi gayet keyifli diyebilirim. Ben Farmasi nisan kataloğu 2024’ü çok sevdim. Sizin de seveceğinizden doğrusu hiç şüphem yok.

4.5

Bir önceki yazımız olan Farmasi Mart Kataloğu 2024 başlıklı makalemizde Mart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir