FARMASİ
ANASAYFA
EKİM
KATALOĞU
KASIM
KATALOĞU
ARALIK
KATALOĞU
ŞANS
BROŞÜRÜ
SİTE
HARİTASI

Farmasi Mayıs Kataloğu 2020 İncele

Farmasi mayıs kataloğu 2020 konusundaki en doyurucu bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Baharın ikinci Farmasi kataloğu yine göz dolduruyor. Baharın tüm neşesi katalog sayfalarında da hissedilebiliyor. Ayrıca bu yepyeni Farmasi ürünleriyle de tanışacağınız bir ay olacak. İndirim oranlarıyla da yüzleri güldürecek kampanyalar, Mayıs 2020 döneminde sizleri bekliyor olacak.

Türkiye’nin 1 Numarası Farmasi

Farmasi, her geçen gün satış hacmini yükselten bir doğrudan satış yapan kozmetik markası. Yaptığı son reklam hamleleri, Türkiye’nin en çok izlenen tv programlarına sponsorlukları, geldiği noktanın büyüklüğünü gösteriyor. Ürünlerinin yerli malı olmasının yanısıra, kaliteli ürünler sunması da bunda çok büyük etken. Ayrıca kazançlı iş modeli de Farmasi girişimcilerinin sayısının hızla artmasını sağladı. Bu da sahada çok daha fazla satış yapan çalışan demek. Haliyle bir kartopu gibi büyüyen satış hacmiyle şuan Türkiye’nin 1 numaralı Kozmetik markası konumunda.

Farmasi, düzenlediği kampanyalar, sosyal etkinlikler, hediyeler ve çalışma şartlarıyla tercih etmek için son derece cazip imkanlar sunuyor. Başarı elbette tesadüf değil. İyi bir planlama şart. Farmasi de ulaştığı üstün ürün kalitesi ve harika çalışma şekliyle neden en çok tercih edilen kozmetik markası olduğunu ortaya koymuş durumda.

Farmasi Mayıs kataloğu 2020’yi de bu gözle incelemek gerek. Bu başarının nasıl geldiğiyle alakalı ipuçlarını görebilirsiniz.

Farmasi Mayıs Kataloğu 2020’deki Yenilikler

Mayıs katalogları özellikle Anneler Günü’nün ön plana çıkması sebebiyle daha özel bir yapıda olur. En özel anneler günü hediyeleri hep Farmasi kataloglarında yer alır. Elbette Farmasi Mayıs kataloğu 2020 incelerken de aynı durumun geçerli olduğunu göreceksiniz. Anneler Günü ve Ramazan’a özel kaçırılmayacak fırsatlar Farmasi Mayıs Kataloğunda!

DEVAMI >>

Farmasi Mayıs 2020 Cevdet Tuna Ürünleri

İçinde bulunduğumuz Covid-19 (Corona) salgını sebebiyle antibakteriyel temizlik ve hijyen ürünlerinin önemi daha da arttı. Cevdet Tuna Mayıs 2020 kataloğunda Antibakteriyel temizlik ve hijyen ürünleri de bulabilirsiniz. Bunun yanında birçok Doğal kişisel bakım ürünü yine bu katalogta. Direkt olarak Cevdet Tuna ürünlerine gitmek için alttaki kapak resmine tıklayın.

Ayrıca Yepyeni Farmasi ürünleriyle tanışmaya hazır olun. Yerli sermayesinin verdiği güçle sürekli Ar-Ge çalışmaları yürüten Farmasi, bu çalışmalarının meyveleri olan birbirinden yenilikçi ürünlere sırasıyla kataloglarına yer veriyor. Mayıs 2020’de bunlardan biri olan yepyeni bir parfümle tanışacaksınız.  Devamı…

Bir önceki yazımız olan Farmasi Nisan Kataloğu 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir