Farmasi Şubat kataloğu 2024 kalp atışını hızlandıracak fırsatlar’ mottosuyla sizi karşılarken aktif karbonlu cilt temizliği trendini de beğeninize sunuyor bu sayıda. Elbette bu senenin trendi mat rujları ve extra dolgun kirpikler için tasarlanan Starlook maskarayı da incelemeden olmaz. O halde tümünü ve iştah açıcı indirimleri incelemek için buyurun içeriye…

Hem Kadın Hem Erkek Parfüm İndirimi Aynı Pakette!

Bunun aynı zamanda Farmasi Sevgililer günü kataloğu 2024 sayısı olduğunu unutmayın. Haliyle hediyelik harika ürünler barındırıyor. ‘Chase me ve Brave’ (erkek – kadın parfüm paketi) bu aya özel kampanyalı fiyatıyla 180 TL yerine sadece 64,99. Bu sayede hem kendinize hem de erkeğinize aynı anda harika birer parfüm satın alabilirsiniz. Üstelik bu paketi alana bir de çanta hediyesi var.

Farmasikataloguincele.com Sunar...

Kışın Cilt Çatlamalarına Son!

Cildiniz kışın yoğun etkilerine karşı koyamıyor mu? Endişelenmeyin siz. Zira hem nemlendirici hem de fondötem etkileriyle BB krem İndirimli Ürünler Farmasi Şubat kataloğunda sizlerle. Farmasi koruması ve farkıyla beğeninize sunulan BB ‘All in one’  Light to medium dereceli nemlendiricili krem 99 TL yerine bu aya özel fiyatıyla sadece 59,90 TL’ye listeleniyor.  Üstelik de yanında indirimli Farmasi ruj ile (rujun normal fiyatı 63tl – indirimli fiyatı 19tl’dir) Sonuç olarak bu özel indirimli pakete 143tl yerine %60 indirimle sadece 43,99’a sahip olabilirsiniz.

Farmasi Şubat Kataloğu 2024

Sevgililer günüyle birlikte tam bir alışveriş çılgınlığına dönüşecek Farmasi kataloğu, yine her türlü hediyelik ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Farmasi sevgililer günü kataloğu da diyebileceğimiz bu yılın en sevilen Farmasi kataloğunu artık incelemek için sabırsızlanıyoruz.

Geçen yılın şubat kataloğunu hemen üstteki bölümden inceleyebilir, bu yılın şubat kataloğu kampanyaları hakkında net fikirler edinebilirsiniz. Farmasi şubat kataloğu 2024 ise kısa süre içinde en erken yine burada yayında olacak.

Mart Ayı Kataloğu Sayfası

İncelemek İçin Tıklayın: Farmasi Mart Kataloğu

Kasım Ayı Kataloğu Sayfası

İncelemek İçin Tıklayın: Farmasi Kasım Kataloğu

farmasi.com.tr tc ile girişimci girişi yapma

Farmasi Girişimci Girişi Ekranı

Girişimci Girişi Yapmak İçin Tıklayın: Farmasi Girişimci Girişi

Diğer Farmasi Katalogları

Hemen alttan incelemek istediğiniz Farmasi kataloğunu seçip incelemeye başlayın.

Facebook
Gizlilik
Farmasi Giriş

Diğer Farmasi Katalogları

Hemen alttan incelemek istediğiniz Farmasi kataloğunu seçip incelemeye başlayın.

Facebook
Gizlilik
Farmasi Giriş

Yılın en özel indirimlerinin yer aldığı Farmasi Şubat kataloğu 2024 için vakit geldi. 14 Şubat Sevgililer günü sürprizleri ve çok daha fazlasının yer aldığı Farmasi Şubat kataloğu artık yayında! Yukarıdaki bölümden Farmasi Şubat kataloğunun tamamını inceleyebilirsiniz.

Kusursuz Bakışlar Ve Mükemmel Dudaklar

Bu arada göz kalemine ihtiyacı olanlar dikkat! Zira Farmasi Şubat kataloğu 2024 bu konuda dopdolu içeriğiyle geliyor. Sayfa 7’deki indirim tüm çekiciliğiyle sizleri bekliyor. 32tl üzerinde ki alışverişleriniz için Optimal styla maskara; 30tl’den 18,99’a iniyor. Ultra siyah Farmasi göz kalemiyse 18tl yerine sadece 33tl. Mükemmel dudaklar ve olmazsa olmaz göz alıcı ojeli tırnaklar için sayfa 9’da buluşalım. Zira True Color ruj no:44, dudak kalemi no:219, Chery jam oje hepsi birden 55tl yerine sadece 17,99tl.

Makyajınızı Fixleyin!

Makyajınız mı akıyor? Gün boyu ofiste ya da gittiğiniz davetlerde makyaj tazeleme derdine arık son diyoruz. Time Locke makyaj sabitleyici için 11. sayfaya lütfen. Bir adedi 27tl yerine sadece 15,99tl. İkili set şeklindeki fiyatıysa 54tl yerine sadece 17,99tl. Kısacası indirimli kontür kapatıcılar, indirimli duş jelleri, indirimli parfümler ve daha neler neler için kampanyalı Şubat Farmasi kataloğuna davetlisiniz.

Farmasi Şubat Kataloğu 2024 SSS

Farmasi Şubat Kataloğu 2024 ne zaman yayınlanacak?

Farmasi Şubat kataloğu 2024 resmi sitesinde 1 Şubat 2023’den itibaren yayında olacak. Fakat kataloğu Farmasikataloguincele.com adresinde 4-5 Ocak 2024’den itibaren inceleyebileceksiniz.

Farmasi Şubat kataloğu 2024 hangi tarihleri arasında geçerli olacak?

Katalogdaki kampanyalar 1-28 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli olacak.

Farmasi Şubat 2023 Şans Broşürü ne zaman yayınlanacak?

Şubat kataloğunun Şans Broşürü ekini 1 Şubat 2024’den itibaren inceleyebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Ocak Kataloğu 2018 başlıklı makalemizde Mart, Nisan ve Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir