Farmasi Kasım kataloğu 2021 ile eşsiz Kasım fırsatlarını incelemeye hazır mısınız? Romantik Kasım kataloğuyla yepyeni Farmasi ürünleriyle tanışacaksınız. Üstelik yüksek oranlı indirimler bu ay da devam edecek. Acaba Kasım kataloğu ürünleri neler?

Farmasi Kasım kataloğu 2021 Kasım’a özel avantajlı fiyatlarla geliyor. Biz kataloğu hazır edene kadar dilereniz hemen üstte yer alan önceki Kasım kataloglarından birini inceleyerek Kaım ayı kampanyaları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Dr. C.Tuna SaveThe Lips ile tam bir dudak bakımı yakalayın. Ayrıca Farmasi’nin sevilen Age Reversist serisi şimdi daha da güçlendi.

Tek tek ayrılmış kirpik etkisiyle popüler Zen maskaramız, Farmasi Kasım 2021 kataloğunda avantajlı fiyatıyla göze çarpıyor. Uzun, siyah ve dolgun kirpiklerle 3 etkiyi bir arada sunan ürünümüze sahip olmak için şimdi en doğru zaman.

Diş macunlarındaki avantajlı fiyatları da kaçırmayın.

Farmasi Kasım Kataloğu 2021 İncelemesi

İpek Kızılkaya

Yeni Ürünler
İndirimler
Kampanyalar
Kapak Tasarımı
İçerik

Özet

Farmasi kasım kataloğu 2021 genel itibar ile dolu dolu bir katalg gibi gözüküyor. Yani içerik açısından gayet tatmin edici. Yeni ürünler Kasım ayında göz dolduruyor. İndirim oranları konusunda biraz daha iyi olabilirdii. Fakat kampanyalarla durum toparlanmış durumda. Çeitli ürün setlerine yapılan kampanyalarla katalogtan avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

4.6

Ayrıca Kasım ayının avon kataloğunu incelemek isteyenlerin Avon Kasım kataloğu 2021 bağlantısını kullanması yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Ekim Kataloğu 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

8 Yorum

    1. Yardımcı olayım Pelin hanım yanlış anlamayın illa satış yapmak gibi bir niyetim yok sadece Farmasi üyesi olarak bilgilendirmek istedim Ekim ayında tam olarak 14 adet likit ruj siparişim vardı henüz bir şikayet almadım gayet memnun kaldılar düşünür veya bilgi edinmek isterseniz sayfama beklerim

    2. Mrblar miss sparkle likit rujlarimiz renkleri harika ve yapısı yumuşak yapış his vermez,isterseniz bu ürünü %40 indirimle alabilir ücretsiz üye olabilirsiniz size yardımcı olmayı çok isterim ekibim ve ben bütün sorularınızı yanıtlar ve her zaman yanımızdayız linkimden üyelik formuna ulaşabilirsiniz sevgiler

  1. Farmasinin%40 kâr ile kazandıran dünyasına güçlü sponsor ile ekip kurabilir yada sadece ihtiyacınızı kârlı alabilirsiniz.her zaman kazanmak için bana ulaşabilirsiniz

  2. Üyelik tamamen ücretsizdir,kazandığınız primler kâr ile asla zarar etmeyeceksiniz,istemezseniz zaten üyeliğiniz kendiliğinden iptal oluyor yani zarar yok hep kâr var farmaside,ben yok biz var hep farmaside ekibime katılmak için ismimin üzerine tıklamamış yeterli
    KENDINIZE BIR ŞANS VERIN LÜTFEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir