FARMASİ
ANASAYFA
NİSAN
KATALOĞU
MAYIS
KATALOĞU
HAZİRAN
KATALOĞU
ŞANS
BROŞÜRÜ
SİTE
HARİTASI

Farmasi Aralık Kataloğu 2020

Aranızda Farmasi Aralık kataloğu 2020’yi merak etmeyen var mı? Bu yılın son kataloğu olduğu için hiç sanmıyoruz. O zaman en doğru adrestesiniz. Çünkü burası Farmasi Aralık kataloğunu en erken inceleyebileceğiniz adres. Farmasi Yılbaşı kampanaları neler olabilir dersiniz?

Aralık Kataloğunu hemen üstte yayımladık. Kataloğu inceleyerek bu yılbaşı Farmasi Aralık Kataloğu 2020’de neler yer aldığını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Katalog kapağında “%60’a varan indirimle yeni yıla hazır mısınız?” mottosu yer alıyor. Kataloğun sayfaları çevrildikçe, bu yazının içinin de doldurulduğunu görüyoruz. Özellikle hanımların gözdesi BB kremdeki indirim bu ayki BB Krem satışlarını daha da patlatacak gibi görünüyor. Devamında Farmasi’nin doğal özlü diş macunlarını almanın tam zamanı olduğunu görüyoruz. Diş macunu ihtiyaçlarınızı Farmasi Aralık kataloğu 2020’den çok uygun fiyatlara karşılayabilirsniz.

Farmasi Aralık Kataloğu 2020 incelemesi

Özgün Özgüven

Yeni Ürünler
İndrimler
Kampanyalar
Kapak Tasarımı

Özet

Farmsi Aralık kataloğu 2020 yılın son kataloğu olması sebebiyle indirim ve kampanyalarla ön plana çıkıyor. Birçok üründe byük indirimler ve avantjlı kampanyalar sizleri bekliyor. Fakat çok fazla yeni ürün beklemeyin. Muhtemelen yeni yılda yeni ürünler gelecek.

4.4

Ayrıca Avon’un da Aralık sayısının çıktığını ve Avon Aralık kataloğu 2020 bağlantısından ulaşabileceğinizi belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Mayıs Kataloğu 2021 İncele başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Hoşunuza gittiyse herkesle paylaşın!

E-mail Aboneliği
WhatsApp