Farmasi Ocak Kataloğu 2018

Farmasi Ocak Kataloğu 2018 de bulunan ürünler arasında Akmayan bulaşmayan göz makyajı istiyorsanız Drama Black Göz Kalemini tercih edebilirsiniz. Drama black suya dayanıklı göz kalemi 32 TL yerine sadece 18,95 TL ‘ye sahip olabilirsiniz. Ekstra yoğu renk pigmentleri ve suya dayanıklılığı ile dikkat çeken tüm gün kalıcı ve akmayan göz makyajı için Drama black göz kalemine ne dersiniz?

2018 Farmasi Kataloğunda yer alan ürünler arasında All in one Farmasi CC krem Multimineral Kompleks ile Yeni yıla kusursuz bir cilt ile başlayabilirsiniz, Makedonya Özü, B3 Vitamini, Yulaf Özü, İpek Proteini, Kolojen , Argan Yağı , C vitamini içeren color corrector yani renk düzenleyici krem anlamına gelen krem ; kızarıklık, yorgun görünüm, renk eşitsizlikleri gibi problemlere çözüm sunar. Fondotenden daha hafif yapısıyla dikkat çeken CC krem, anında cilt rengini değiştirerek cilt lonunu eşit hale getirmektedir. 50 Ml olarak satışa sunulmaktadır.

Farmasikataloguincele.com Sunar...

Farmasi Ocak Kataloğu 2018

Bir önceki yazımız olan Farmasi Aralık Kataloğu 2017 başlıklı makalemizde Aralık, Mart ve Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir