Yılın son kataloğu olan Farmasi Aralık kataloğu 2018 konulu yazımıza hoş geldiniz. Farmasi’nin yepyeni ürünlerle kapatacağı bir sene sonuna hazır olun. Gerek lansman fiyatlarından çok uygun fiyatlara ürün almak için, gerekse de girişimciler için satabilecekleri ilgi çekici ürün çeşitliliğinin artması için oldukça faydalı olacak yeni ürünleri, Farmasi Aralık kataloğunda mutlaka takip edin.

Farmasi Aralık Kataloğu 2018’de Öne Çıkanlar

Özellikle Farmasi’nin yeni kapatıcıları, Farmasi Aralık kataloğu 2018’in en öne çıkan ürün gruplarında. Farmasi, bu ürünlerine o kadar güveniyor ki %60 indirimli lansman fiyatlarından satışa sunmuş durumda. Amacı herkesin memnun kalma garantili bu ürünlerini denemesi. Koyu halka, çizgi, kırışıklık, gözenek gibi tüm cilt kusurlarına etkili sonuç veren kapatıcıların hitap ettiği geniş bir kitle var.

Farmasikataloguincele.com Sunar...

Kusursuz bir cilt için tek yapmanız gereken, Farmasi Aralık Kataloğu 2018‘den fondöteninizle uyumlu bir renk tonu seçmek. Fondöteninizden 1 ton açık da seçebilirsiniz.

Bisque rengi açık tonlu ciltler içindir. Soft Orange ise ortadan koyuya doğru giden cilt tipleri için idealdir.

Katalogla ilgili daha detaylı bilgiler için sonraki sayfaya geçin.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Aralık Kataloğu 2017 başlıklı makalemizde Aralık, Mart ve Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir