Ünlü Astrologlar tarafından önerilen burcunuza uygun renkleri makyaj yaparken uyguladığınızda, hayatınızın dengeleneceğini biliyor muydunuz? Gelin öyleyse her burç için Astrologlar hangi renkleri önermiş bir göz atalım…

 

Farmasikataloguincele.com Sunar...

İkizler Burcu

Uygun göz farı rengi: Sarı

Sarı, enerji verici ve uyarıcı bir renk olduğundan bellek ve iletişim becerilerinizi arttıracaktır.

Kullanım şekli: Parlak güneş sarısı rengini göz kapaklarına uygulayın ve dumanlı bir görüntü vermesi için dış köşeleri siyah ile tamamlayın.

 

Boğa Burcu

Uygun göz farı rengi: Yeşil

Yeşil ruhu yenileyici özelliğe sahip bir renktir. Boğa burçları, dengesiz duygularını içeride yaşadıklarından istikrarı ve iyileşme süreçlerini en aza indirir. Bu rengi kullanmak Boğa burçlarına ,zenginliği ve refahı çekmekte yardımcı olacaktır.

Kullanım şekli: Zeytin yeşili tonlarındaki göz farınızı sürdükten sonra siyah eyeliner kalemile, kirpik diplerinize çekeceğiniz çizgiyi hafifçe dağıtın.

 

Koç Burcu

Uygun göz farı rengi: Kırmızı

Bu renk tutku, güç ve cesaret anlamına gelir. Yeni girişimlerde bulunurken gücünüzü, enerjinizi ve cesaretinizi tazelemek için kullanabilirsiniz.

Kullanım şekli: Gri gözfarı üzerine, hafif kırmızı gölgelendirme yaparak kullanabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu

Uygun gözfarı rengi: Pembe

Bu renk sevgiyi ve ilhamı temsil eder. Duygusal geçiş dönemlerinizde, iyileşme ihtiyacı duyduğunuzda kullanabileceğiniz pembe tonları; kalpteki kırgınlıkların yok olmasına neden olur.

Kullanım şekli: Pembe gözlü bir tavşan gibi görünmek istemeyeceğiniz için, pembenin daha soğuk tonlarını seçmenizi öneririz. Soğuk ve mat tonlardaki farınızı, gül rengi tonlarındaki farla gölgelendirebilirsiniz.

 

Aslan Burcu

Uygun göz farı rengi: Turuncu

Turuncu rengi, büyüklüğü ve gücü simgeler. Bu renkteki makyaj, sevinç ve iyimserliğinizi arttıracak; hayat zenginlikleri ile bulunduğunuz konumu hizalayacaktır.

Kullanım şekli: Çok ince bir çizgi halinde kalem eyeliner şeklinde kullanın.

 

 

Başak Burcu

Uygun göz farı rengi: Asil Mavi

Bu renk saflığı, bilgeliği ve güzelliği temsil eder. Makyajınızda kullandığınız mavi tonları gerginliği azaltmaya yardımcı olur ve zihni açarak huzura teşvik eder.

Kullanım şekli: Göz beyazını olduğundan daha beyaz gösterdiği için bu rengi, kalem eyeliner şeklinde uygulayın. Eğer tüm göz kapağınızın üzerine far şeklinde sürecekseniz, koyu mavi tonlarını tercihe din ve mavi maskara ile görünümünüzü tamamlayın.

 

Terazi Burcu

Uygun göz farı rengi: Açık Mavi

Bu renk sevgi, güzellik ve denge anlamına gelir. Bir işte başarılı olmak için size kararlı olmanızı sağlayarak güç verir.

Kullanım şekli: Göz kapaklarının üzerine açık mavi ve gümüş tonlarındaki farları harmanlayarak deneyebilirsiniz. Kaş kemiklerinizin altında saf bir beyaz aydınlatma kullanarak bir “buz prensesi” görünümü elde edebilirsiniz.

 

Akrep Burcu

Uygun göz farı rengi: Bordo tonları

Bu tonlar derinliği, gücü ve ilhamı ifade eder. Bordo tonlarında yapacağınız makyaj algı ve sebat gücünüzü arttırır.

Kullanım şekli: Mat bir kapatıcı ile pırıltılı bir bordo tonu kullanın.

 

Yay Burcu

Uygun göz farı rengi: Çamur rengi

Bu renk bilgelik ve iyimserliği arttıracaktır. Seyahat ve keşif gezilerinizde kullanabileceğiniz bu renk sayesinde daha hoşgörülü ve anlayışlı olacak, olaylara farklı bir açıdan bakabilme yeteneği kazanacaksınız.

Kullanım şekli: Dumanlı bir görünüm vererek kullanacağınız koyu çamur tonlarını tarçın tonları ile harmanlamayı deneyebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Uygun göz farı rengi: Toprak kahvesi

Toprak tonları, mantık ve kusursuzluğun rengidir. İstikrarlı hissetmenize yardımcı olarak size pratiklik kazandıracaktır.

Kullanım şekli: Gündüz doğal görünüm için rahatça kullanabileceğiniz toprak kahvesi, gece altın tonlarında bir far ile harmanlandığında mükemmel bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Kova Burcu

Uygun göz farı rengi: Mor

Bu renk insanlık ve iyinitelikleri temsil eder. Pratik ve anlama duyunuzu geliştirerek size topluluk duygusu verir ve yeni dostluklar geliştirmenizi sağlar.

Kullanım şekli: Gözlere uygulayacağınız dumanlı bir mor renk far, sizi tamamen fark edilir yapacaktır.

 

Balık Burcu

Uygun göz farı rengi: Deniz köpüğü yeşili

Bu renk iç ve dış dünya arasındaki duygularınıza kılavuz olur. Güven ve açıklık niteliklerinizi geliştiren bu renk imanınızı ve psişik yeteneklerinizi de geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Kullanım şekli: Mat tonlarda uygulanmış makyajınız üzerine, deniz yeşilini soft bir eyeliner ile tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Farmasi Ocak Kataloğu 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir