FARMASİ
ANASAYFA
Ocak 2021
KATALOĞU
ŞUBAT
KATALOĞU
MART
KATALOĞU
ŞANS
BROŞÜRÜ
SİTE
HARİTASI

Farmasi Haziran Kataloğu 2020 incele

Farmasi Haziran kataloğu 2020’yi incelemek için yine her zaman olduğu gibi en doğru adrestesiniz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki sitemizi genel olarak Farmasi kataloglarını en erken incelemek isteyenler tercih ediyor. Biz yine yepyeni katalogları sizlerle buluşturmak için hazırız.

Farmasi Haziran Kataloğu 2020 İçeriği

Özellikle yaza özel ürünlerin ön plana çıktığı bir katalog izliyoruz. Farmasi Haziran kataloğu 2020’den uygun fiyatlara yaz döneminde en çok ihtiyacımız olan ürünlerin başında gelen güneş kremlerini temin edebilirsiniz. Piyasadaki güneş kremlerine çok yüksek ücretler ödemenize gerek yok. Ayrıca Haziran döneminde göz makyajı konusunda yepyeni Farmasi ürünleriyle tanışacaksınız. Bu ürünleri almadan önce birkaç detayı bilmenizde yarar görüyoruz.

Makyaj yapılırken isteğe göre gözler çekik gösterilebilmektedir. Çekik göstermek için siyah ve gri tonlarda far uygulanmaktadır. Göz kapağına gri far sürülür ve hafif dokunuşlarla yayılır. Kaş altı beyaz farla aydınlatılır. Eyeliner gözün bitim yerine kadar çekilir. Çekik göz yapmak için yukarıdan göz kapağı bitim yerine kadar eyeliner çekilerek bir kuyruk yapılır ve çekik görünüm oluşur. Farla gölge yapılır. Makyajla dudakları kalın ve dolgun göstermek için dudak kalemi ile dudak çizgileri çizilir. Fondöten ile dudaklar üzerinden geçilir ve üzerine pudra sürülür. Ardından ruj sürülür ve ruj renginin iki ton koyu ruj ile hafif dışa taşarak çerçeve çizilir ve dolgun dudak görüntüsü ortaya çıkar. Bu bilgiler doğrultusunda Farmasi Haziran kataloğu 2020’den istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Farmasi Haziran Kataloğu 2020 Online Katalog

Merakla beklenen Farmasi Haziran kataloğu 2020 için beklemenize gerek kalmadan tüm sayfaları yüksek kalitede inceleyebilirsiniz. Hadi hemen başlayalım.

Bir önceki yazımız olan Farmasi Mart Kataloğu 2021 başlıklı makalemizde Mart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir